Реабілітаційний центр в Дрогобичі – анонімне лікування алкоголізму

Алкоголізм – хвороба, що вимагає грамотного, комплексного лікування. Оскільки спиртне викликає сильну залежність, кинути пити самостійно хворий просто не в змозі. Пройти лікування алкоголізму, виведення з запою, кодування в Дрогобичі, можна звернувшись в реабілітаційний центр «Семь дорог». Пацієнтам гарантуються анонімність і індивідуальний підхід, що дозволяє отримати позитивні результати навіть в найбільш складних клінічних випадках.

Як проходить у нас лікування?

Оскільки алкоголізм є психосоматичних захворюванням, пацієнтам потрібно комплексна терапія. Спочатку фахівці працюють над усуненням хімічної залежності від спиртного. Для цього проводяться наступні процедури:

  1. Детоксикація — очищення організму від залишків етанолу, продуктів розпаду, токсичних речовин.

  2. Зняття гострого похмільного синдрому, що дозволяє уникнути психозів, судомних синдромів, поведінкових розладів, часто виникають при відмові від спиртного.

  3. Профілактика рецидивів – введення препаратів, що блокують дію спиртних напоїв.

Далі слід стадія психотерапевтичного лікування, спрямована на усунення психологічної залежності від алкоголю, а також причин, що спровокували її розвиток. Пацієнти працюють з психотерапевтами, займаються в групах взаємодопомоги, знаходять навички тверезого, здорового життя.

Вид будинку для реабілітантів зсередини Кімната проживання пацієнтів
Такий комплексний підхід в лікуванні алкоголізму, як показує практика, дозволяє домогтися найбільш виражених, а головне – стабільних і довгострокових позитивних результатів.

Виведення з запою в нашому центрі

Більшість алкоголіків страждають запійними станами. Під «запоєм» розуміється регулярне вживанням спиртних напоїв протягом 3 діб і більше. Якщо вчасно не вжити заходів, пацієнт може навіть загинути від важкої форми інтоксикації і передозування спиртного.

Виведення із запою проводиться в домашніх умовах, абсолютно анонімно. Спеціаліст ставить пацієнту очищаючі крапельниці, підбирає необхідні лікарські препарати. В особливо складних клінічних випадках, коли стан хворого вимагає цілодобового спостереження фахівців, його госпіталізують.

Грамотна процедура виведення з запою дозволяє уникнути безлічі небезпечних ускладнень у вигляді психічних розладів, галюцинацій, епілептичного синдрому, порушень функціонування життєво важливих органів. Завдяки правильно підібраним препаратів стабілізується як фізичне, так і психічне стан пацієнта.

Кодування від алкоголізму – методики

Кодування від алкоголю — ефективна процедура, що дозволяє закріпити результати лікування, домогтися довгострокової ремісії. Особливо рекомендується кодування в разі важких багатоденних запоїв, коли хворий не може самостійно припинити пити.

Процедура проводиться після детоксикації, очищення організму від етанолу і токсинів. Кодування від алкоголізму в клініці проводиться за допомогою:

  1. Медикаментозної підшивки – застосування препаратів, які формують у людини стійку відразу до спиртних напоїв на фізіологічному рівні. Ліки можуть як блокувати почуття задоволення при вживанні алкоголю, так і провокувати розвиток сильної інтоксикації навіть при прийнятті невеликої дози.

  2. Гіпнозу — методу, що дозволяє впоратися з алкоголізмом на підсвідомому рівні. Пацієнту вселяються установки на відмову від вживання спиртного, формування здорового, тверезого поведінкової моделі. Дана методика дуже ефективна, але тільки в тому випадку, якщо людина піддається впливу.

Кожен метод має свої переваги, недоліки, протипоказання. З цієї причини оптимальний спосіб кодування від алкоголізму підбирається фахівцями індивідуальним шляхом після попередніх бесід з пацієнтом, проведення первинної діагностики.

Закріплення результатів — ресоціалізація

Після завершення терапевтичного курсу реабілітантами надається допомога в соціальній адаптації, вирішенні нагальних життєвих проблем. Програма соціальної реабілітації – важливий етап лікування, спрямований на профілактику можливих рецидивів.

Реабілітаційний центр «Семь дорог» успішно працює в усіх містах України. Для того щоб пройти лікування алкоголізму в Дрогобичі, досить просто зателефонувати до місцевої філії центру.

Розрахувати вартість Приховати