Реабілітаційний центр в Червонограді – надійний захист від алкоголю

Алкоголізм – захворювання, що вимагає комплексного лікування із застосуванням медикаментозних та психотерапевтичних методів. Саме таку професійну допомогу в боротьбі з алкогольною залежністю пропонує центр психосоціальної реабілітації в Червонограді «Семь дорог». Досвідчені фахівці знають, як позбавити пацієнта від хронічного пияцтва і повернути його до тверезого, повноцінного, активного життя.

Кімната проживання пацієнтів Зал для проведення групової терапії

Послуги та пропозиції

Центр надає повний комплекс послуг, спрямованих на боротьбу з алкогольною залежністю:

 1. Індивідуальні консультації від профільних фахівців.

 2. Попередня діагностика.

 3. Цілодобовий виклик лікаря-нарколога на будинок.

 4. Розробка індивідуального терапевтичного курсу.

 5. Екстрена детоксикація.

 6. Лікування «білої гарячки».

 7. Надання психологічної допомоги ближньому оточенню.

 8. Примусове лікування методом інтервенції (проведення з пацієнтом мотивуючих бесід).

 9. Лікування передозування спиртного і важкої форми алкогольної інтоксикації.

 10. Терапевтичне супровід випускників.

 11. Лікування супутніх захворювань, наслідків та ускладнень алкоголізму.

Для того щоб скористатися будь-який з перерахованих вище послуг, досить просто зателефонувати до відділення центру або скористатися формою зворотного зв’язку на офіційному сайті.

Виведення з запою

У більшості випадків до фахівців звертаються родичі алкозалежних пацієнтів з проханням вивести його з запойного стану. Під «запоєм» розуміється регулярне вживання спиртних напоїв упродовж 3 і більше днів поспіль. При цьому сама людина не в змозі зупинитися і кинути пити без сторонньої допомоги. Якщо не вжити своєчасних заходів, запій може привести до плачевних наслідків, аж до смерті пацієнта.

Для зняття запою лікар-нарколог проводить детоксикацію, ставить хворому очисну крапельницю. Спеціально підібрані препарати очищують організм пацієнта від залишків етилового спирту і продуктів його розпаду, токсичних речовин. В результаті покращується фізичний і психологічний стан людини, тимчасово пригнічується і хімічна залежність від спиртного.

Далі лікар-нарколог прописує хворому певні медикаменти, що сприяють відновленню нормальної роботи внутрішніх органів і систем, зняття ознак гострого абстинентного синдрому.

Кодування від алкоголізму

Багато людей, які страждають на алкоголізм, і їх родичі розчарувалися в такому методі лікування, як кодування. Насправді кодування – дуже ефективний спосіб боротьби з алкогольною залежністю. Однак для отримання позитивних результатів необхідно враховувати наступні нюанси:

 1. Пацієнт повинен бути сам зацікавлений в кодуванні і позбавленні від алкогольної залежності.

 2. Перед процедурою обов’язково повинна бути проведена детоксикація.

 3. Як мінімум 3 доби до сеансу хворий повинен дотримуватися тверезість і не вживати спиртне навіть у мінімальних дозах.

Важливо також підібрати і правильний метод кодування – медикаментозний або психотерапевтичний. В особливо складних випадках проводиться комбінована кодування, яка об’єднує в собі гіпноз і застосування несумісних з алкоголем препаратів.

Також необхідно розуміти, що кодування — це тимчасовий захід. Без подальшої психологічної реабілітації через 1-5 років людина знову зірветься і піде в запій.

Лікування в стаціонарі

Лікування алкоголізму в стаціонарі проводиться шляхом комбінації медикаментозних та психотерапевтичних методів. При цьому основний акцент робиться на психологічної реабілітації. Тільки грамотна психотерапія дозволить усунути не тільки симптоми захворювання, але і причини, що підштовхнули конкретної людини до вживання спиртних напоїв. Після усунення провокуючих чинників у пацієнта зникне потреба і бажання пити.

Для отримання більш детальної інформації ви можете звернутися до відділення центру в Червонограді. Філії реабілітаційного центру «Семь дорог» є в кожному місті України, тому будь-яка людина може звернутися до фахівців за анонімною професійною допомогою.

Розрахувати вартість Приховати