fbpx

Пройти кодування, детоксикацію, повноцінне лікування алкоголізму в Кременчуці, з акцентом на психологічну реабілітацію пропонує місцеве відділення клініки «Сім доріг». Звернення в цей реабілітаційний центр - перший крок на шляху до одужання, набуття тверезості і повернення до повноцінного життя.

Зміст:

 1. Медична допомога для алкозалежних.
 2. Психологічна реабілітація при алкоголізмі.
 3. Ресоціалізація.
   img 4495

Медична допомога для алкозалежних


Лікування від алкоголю завжди починається з надання людині обов'язкової медичної допомоги. Тривале вживання спиртних напоїв руйнує організм, призводить до важкої інтоксикації. Часто на цьому тлі у людини розвиваються багатоденні запої, біла гарячка, отруєння. Болісні симптоми абстинентного синдрому не дають нормально функціонувати організму і не дозволяють впоратися з залежністю, оскільки в спробах полегшити свій стан хворої знову тягнеться до чарки.

37296238 986462971526709 3315888535478730752 n

Тому спочатку фахівці центру проводять детоксикацію організму, знімають похмільний синдром, нормалізують фізичний і психічний стан пацієнта. Для цієї мети застосовуються наступні методи:

 • очищаючі крапельниці і медикаментозна терапія;
 • підшивка;
 • кодування;
 • симптоматична терапія;
 • гіпноз.


Все більшої популярності набувають біологічні методи детоксикації, що включають в себе дієтотерапію, відвідування сауни, регулярні заняття спортом і фізичні навантаження, прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів. Такі методи дозволяють поліпшити стан алкозалежної пацієнта і навіть купірувати фізичну залежність від спиртних напоїв.

Алкоголізм відноситься до категорії психосоматичних захворювань, без психологічної реабілітації перераховані вище методики дають лише тимчасовий, короткостроковий результат. Після яких пацієнт може знову піти в черговий запій.

Психологічна реабілітація при алкоголізмі


Застосування ефективних психотерапевтичних методик - найбільш результативне лікування від алкоголізму. Основою лікувального курсу є програма «12 кроків», що дозволяє алкозалежних людині усвідомити свою проблему, обмінятися досвідом, отримати необхідну підтримку і пройти повний шлях до одужання. Дана методика сприяє духовному і особистісному зростанню, переоцінці цінностей і життєвих пріоритетів, що важливо для остаточної перемоги над алкогольною залежністю.

Також лікування від алкоголю в клініці включає в себе елементи додаткових методик:

 1. Індивідуальні заняття з психологом і психотерапевтом.
 2. Арт-терапія (заняття творчістю).
 3. Сеанси сімейного системного психоаналізу.
 4. Гештальт-терапія.
 5. Колективні заняття в терапевтичних спільнотах.
 6. Трудотерапія.


В результаті людина позбавляється від психологічної тяги до алкоголю, у нього з'являються інші інтереси і цілі. Фахівці допомагають розібратися в причинах, які спровокували розвиток алкоголізму, підібрати інструменти для усунення цих несприятливих факторів.

Кременчук - промислове містечко, де ситуація з алкоголізмом складається складно. У цьому місті, за статистичними даними, проживає близько 20-25% від усіх алкоголіків полтавської області. Відсутність наркодиспансеру та інших профільних установ, дефіцит кваліфікованих фахівців-наркологів та психологів ще більше посилює проблему.

Ресоціалізація


Ресоціалізація необхідна для профілактики рецидивів алкоголізму, закріплення і застосування на практиці навичок, отриманих в ході реабілітаційного курсу. Під контролем фахівців людина поступово повертається у звичне для себе середовище спілкування і починає вирішувати життєві проблеми.

37180561 982461111926895 8378400709573345280 n

Спочатку цей процес проходить в умовах відкритого стаціонару, коли крім основних занять реабілітант навчається навичкам правильної поведінки в суспільстві, відновлює втрачені особисті якості і міжособистісні зв'язки. Цьому багато в чому сприяють різні тренінги, майстер-класи, заняття з психологами та соціальними працівниками, зустрічі з волонтерами та випускниками центру.

Після виписки з єдиного центру, випускник і його родичі завжди можуть звернутися до фахівців для отримання психологічних консультацій, допомоги у вирішенні питань з працевлаштуванням, у зміні професії, підвищення кваліфікації, відновленні особистих відносин. Анонімне лікування алкоголізму дозволяє уникнути розголосу захворювання, громадського осуду і полегшує процес адаптації в соціумі.

Наші сертифікати

Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог» Сертификат Центра психосоциальной реабилитации «Семь дорог»

Наша група у Facebook https://www.facebook.com/groups/679018922294574/?ref=share .