Де можна пройти повноцінне лікування наркоманії в Кременчуці ефективно, анонімно і є? Повний спектр послуг, як вдома, так і в умовах госпіталізації, пропонує місцевим жителям, які зіткнулися з проблемою наркотичної залежності, реабілітаційний центр «Сім доріг».

Зміст:

  1. Заходи першої допомоги і послуги на дому.
  2. Реабілітація наркозалежних в центрі.
  3. Як проходить соціальна адаптація.


Заходи першої допомоги і послуги на дому


Більшість наркозалежних пацієнтів схильні до небезпечних станів: передозування, важка інтоксикація, болісні прояви абстинентного синдрому. У подібних ситуаціях потрібна екстрена медична допомога. Наслідки можуть бути важкими для хворого і для тих, хто його оточує.

img 4492

У подібних випадках незамінною стане послуга - виклик нарколога на будинок. Спеціаліст, використовуючи сучасні і безпечні препарати, крапельниці, швидко очистить організм хворого від залишків наркотику і токсинів, допоможе лікувати потенційну загрозу його життя.

Також можливе проведення психологічної консультації в домашніх умовах. Наркоманія - психосоматичне захворювання, при якому більшість пацієнтів категорично заперечують наявність залежності і відмовляються від медичної допомоги.

Метод інтервенції - проведення мотивуючих бесід, ефективний спосіб примусового лікування наркоманії, що дозволяє хворому визнати свою хворобу і добровільно погодитися на госпіталізацію. На думку фахівців, усвідомлення залежності і необхідності лікування - це перший крок на шляху до одужання.

img 4528

Промислове місто Кременчук хоч і має власний наркодиспансер, вважається одним з найбільш проблемних зон полтавської області з наркотичної залежності. Особливо турбує той факт, що згідно зі статистикою, з кожним роком наркоманія в Кременчуці «молодшає», отримуючи широко поширення серед підлітків і молоді.


Реабілітація наркозалежних в центрі


Лікування від наркотиків фахівці центру пропонують проводити в умовах стаціонару. Тільки в цьому випадку можна не сумніватися, що пацієнт не зірветься і не повернеться до вживання наркотиків. Здорове терапевтичне співтовариство, цілодобова допомога медиків і психологів, дієта і проживання в комфортабельних номерах роблять благотворний вплив на фізичне і на психоемоційний стан хворого, сприяючи якнайшвидшому відновленню.
Перебування в клініці дозволяє провести комплексну діагностику та розробити оптимальний, ефективний для конкретного клінічного випадку терапевтичний курс. Вітамінотерапія, спортивні заняття, правильно збалансоване харчування, режим дня, насичений, пізнавальний дозвілля грають важливу роль у відновленні здоров'я і нервової системи реабілітанта.

akty7777
Для подолання наркотичної залежності і усунення її причин, застосовуються психотерапевтичні методики:

  1.  Заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків».
  2. Індивідуальна робота з психологом і психотерапевтом.
  3. Гештальт-терапія.
  4. Сімейний системний психоаналіз.
  5. Арт-терапія.
  6. Трудотерапія.


Важливий для досягнення стабільної ремісії і довгострокових позитивних результатів особистісний і духовне зростання пацієнтів. Для цих цілей проводяться різні тренінги, лекції, культурні заходи, зустрічі з цікавими, успішними людьми, яким вдалося подолати наркозалежність і в корені змінити своє життя.

Анонімне лікування наркоманії гарантує захист від розголосу, громадського осуду і можливих проблем в майбутньому, полегшуючи процес адаптації колишніх наркозалежних в суспільстві.


Як проходить соціальна адаптація?


Соціальна адаптація спрямована не тільки на профілактику рецидивів і надання психологічної допомоги реабілітантами. Співробітники піклуються про долю своїх підопічних і прагнуть підвищити якість їхнього життя.

35629290 957377187768621 8557713717280636928 n

Спочатку процес ресоціалізації проходить в умовах відкритого стаціонару. Реабілітанти продовжують відвідувати заняття в групах взаємодопомоги та інші заходи, при цьому навчаються правильній поведінці в соціумі, працюють з волонтерами та соціальними працівниками, що допомагають їм визначитися з подальшими життєвими цілями і родом діяльності.

Випускники можуть розраховувати на сприяння у зміні професії чи отриманні освіти, влаштуванні на хорошу роботу і рішення інших проблем, що виникають при поверненні з клініки в звичну соціальне середовище.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]
/**/